SMARTEYES ORGANISATION

I Göteborg, på Östra Hamngatan 37, finns vårt supportkontor med ledningsgrupp, HR, Produkt & Design, Marknadsavdelning, Retail, IT, företagsförsäljning och ekonomiavdelning. Supportkontoret arbetar för samtliga marknader (Sverige, Danmark, Tyskland) samt de svenska butikerna.

Kontaktpersoner: 

CEO, Thomas Kusoffsky 
E-mail: thomas.kusoffsky@smarteyes.se 
Phone: 0709-846 716

CFO, Johan Sandberg
E-mail: johan.sandberg@smarteyes.se 
Phone: 0703-517 721

Product & IT Director, Niklas Odequist
E-mail: niklas.odequist@smarteyes.se
Phone: 0702-767 949

HR Director, Cecilia Holmblad
E-mail: cecilia.holmblad@smarteyes.se
Phone: 0737-805 318

Retail Director & Country Manager Sweden, Anders Zanton 
E-mail: anders.zanton@smarteyes.se 
Phone: 0738-499 600

Facility Manager, Catarina Pembert
Email: catarina.pembert@smarteyes.se
Phone: 0725-86 35 25

Commercial Manager, Jonas Fredriksson 
E-mail: jonas.fredriksson@smarteyes.se 
Phone: 0707-878 044

Digital Marketing Manager, Sandra Paulsson
Email: sandra.paulsson@smarteyes.se
Phone: 0736-773 112

B2B Manager, Robert Skragge
E-mail: robert.skragge@smarteyes.se
Mobil: 0725-022 368

STYRELSE

Styrelseordförande, Thomas Gustavsson

Ledamot, Erik Andersson

Ledamot, Rune Andersson

Ledamot, Peter Jelkeby